Menu

Ahoj všichni!

9 komentářů

9 thoughts on “Ahoj všichni!”

 1. Tonda napsal:

  Dne 20.7.2019 jsme pořádali oslavu 6. narozeniny našich dvojčátek, kde jsme si domů pozvali klauna Terezku. S upřímností bych ji rád poděkoval za její nádherné vystoupení, které dětem připravila. Celá show byla dokonale zorganizována a děti měly o zábavu postaráno. Dle jejich sdělení, jak se jim to líbilo, bylo vše super, hustý a žádný núďo. Prostě paráda. A přesně to jsem od toho očekával, něco nevšedního, což se splnilo. Bylo to pro naše zlatíčka, takže se budeme příště s Terezkou těšit na viděnou. Doporučujeme.

 2. Lucie Martinová napsal:

  Slečna Terka je opravdu úžasná, zažili jsme ji již vícekrát a pokaždé byli děti nadsene, dokáže vymyslet skvělý program dítěti na míru a poradi si i velkou tlupou 😊oslava s ni dostává úplně jiný rozměr 😊 opravdu vřele doporučuji!!

 3. Daniela napsal:

  Klaunici Terezku moc doporučujeme. S dětmi to umí, zapamatuje si rychle jejich jména a ve svém kufříku má snad všechno, co je pro zabavení dětí potřeba 🙂 Děti byly na narozeninové oslavě nadšené z malování na obličej a dcera měla obrovskou radost z dárku v podobě postavičky Olafa vytvořeného z balonků. A Olaf dostal i mě, byl/je opravdu moc pěkný a dcera si s ním hraje už 14 dní 🙂 Ještě jednou děkujeme a budeme se těšit na příště.

 4. Hanka napsal:

  Klaunici Terku jsme měli na oslavě narozenin naší čtyřleté dcery. Dcera i její kamarádky (a kamarád) byli celou dobu plně zaujatí programem, takže my dospělí jsme si mohli užít trochu času pro sebe. Terka zůstala déle než domluvenou hodinu, všem nakreslila krásná zvířátka na obličej, měla spoustu rekvizit a nakonec i velké bubliny. Příští rok si ji pozveme znovu.

 5. lucie napsal:

  Klaunici jsme si pozvali na besidku aby detem ukratila cekani na Mikulase a musim rici, ze to bylo moc fajn. Bylo totiz skvele jak deti zapojila do hry, tance a souteze celym telem, ne jen, ze by sedeli a poslouchali. A za to, jak se deti skvele zapojili, jim nakonec jeste pricarovala, spolecne s detmi toho Mikulase😊 i s 😇😈 Je videt, ze to klaunice dela celym svym srdcem.

 6. Janča napsal:

  Jak rozesmát děské srdce? Terka má humor na té správné laťce, díky tomu si dokáže trefně utahovat jako klaun z dětí i dospělých, takže není nuda a to na správné oslavě být nemá. Ale co tam má být? Sranda, kouzlíčka a balónky, všeho tak akorát, aby tou největší hvězdou byl stále oslavenec. A to vše mít budete. Každá oslava je individuální a přesně udělaná na míru pro vašeho prcka.

 7. Eva a Tomáš napsal:

  Terku už známe několik let, poprvé jsme si ji pozvali na školkovou oslavu narozenin našeho syna. A protože už před dvěma lety předvedla naprosto úžasné kousky, zaujala všechny děti ve školce a celý svůj program přizpůsobila aktuální situaci a podle dětských přání, aniž by se kdokoliv nudil, pozvali jsme si ji i letos. Tentokrát na kulaté narozeniny naší dcery a přímo k nám domů. Holky i kluci se skvěle bavili, tančili, čarovali, tvořili, učili se, vymýšleli, co má klaun vytvořit z balónků (a jak se to povedlo 😊), skvělá bublinová show je nadchla, stejně jako soutěže a dárečky. Ani po uplynutí plánovaného času, kdy se děti stále bavily Terka program neukončila, naopak. Kdo chce děti opravdu na oslavě zabavit, připravit jim něco nevšedního a s člověkem, který svou „práci“ opravdu umí a dělá ji s nadšením a láskou, vymýšlí nové věci a umí si poradit s nepředvídatelnými situacemi, je Terka jasnou volbu 😊.

 8. Zuzka napsal:

  Měla jsem možnost vidět Vás při akci pro děti a bylo vidět, že Vás to, co pro děti děláte, opravdu baví 😊. To, co dokážete udělat z balónků, je opravdu super 😁. A jak se dětem rozzáříly oči, když jste předvedla svoje kouzla, to bylo k nezaplacení 😉. Už se těším, až se opět potkáme na nějaké akci 😊.

 9. Miroslava Černá napsal:

  nedávno jsem se zúčastnila jednoho z Vašich vystoupení pro děti. Velice se mi líbilo s jakou radostí a nadšením se děti zapojovaly do soutěží, tanečků a jiných her, které jste si pro ně připravila. Je na Vás opravdu vidět, že to pro Vás není jen zaměstnání ale že to děláte s láskou k dětem. Tolik rozzářených dětských tváří jsem už dlouho neviděla. Díky Vám za to, že jste. Černá M.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *